Prof. Dr. İsmail Koçak tarafından Nisan 2010’da kurulan klinik Teşvikiye’de tarihi İnayet Apartmanı’nda hizmet vermektedir.

Dr. Voice Clinic konularında uzman profesyonel eğitimciler, ses koçları ve terapistlerden oluşan ekibiyle 20 yıllık tecrübeyi barındırmaktadır.

Dr. Voice Clinic, KBB hastalıklarının tümüne büyük bir hassasiyetle yaklaşmakta, güncel tanı ve tedavi yöntemleriyle 7’den 70’e tüm hastalara yönelik tedaviler uygulamaktadır.

Eğitim Süreci

Klinikte muayeneler, dünyada üst düzey kliniklerde olan ve Türkiye’de sadece Dr. Voice kliniğine özel olarak tasarlanan cihazlarla yapılmaktadır. Bunlar tüm ses hastalıklarının teşhisinde kullanılan, ses tellerini ve fonksiyonlarını yüksek hızla görüntüleyen videostroboskopik cihazlardır. Ses estetiği ameliyatı sonrası sesin nasıl bir değişime uğrayacağını gösteren simülasyon cihazları ve sesin titreşimini gösteren akustik ses analizi sistemi’de ayrıca bulunmaktadır.

Dünyanın teknik donanım açısından sayılı klinikleri arasında yer alan Dr. Voice Clinic, ses estetiğini literature tanımlatan ve dünyada bilinilirliğini sağlamış bir araştırma ve uygulama kliniğidir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir